تبلیغات
. - دستگاه جس اکستندر
تبلیغات
ads
    مکان تبلیغات شما
دوستان
Friends
آرشیو
Archive
آمار سایت
stats
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
نظر سنجی
poll

دستگاه جس اکستندر

 

دستگاه جس اکستندردستگاه جس اکستندر

 

دستگاه جس اکستندر بزرگ کننده دائمی عضو تناسلی آقایان دستگاه جس اکستندر یک دستگاه طبی است که در کشور دانمارک طراحی و ساخته شده است. هدف این دستگاه، افزایش سایز آ ل ت از طریق اعمال نیروی کشش(Traction Force) می باشد. این دستگاه بصورت تک درمانی (Monotherapy) مورد استفاده قرارگرفته و لزوماً استفاده از آن، نیازبه نظارت دائم پزشک ندارد. مکانیسم عملکرد این دستگاه، بر پایه اصول نیروی کشش می باشد، روشی که با اعمال نیروی فیزیکی، واکنش طبیعی بدن انسان را بدنبال خواهد داشت، بدین صورت که سولهای بافت به تدریج تکثیر و گسترش یافته و تدریجاً بافت وسیعتر می گردد. از این مکانیسم قبایل بومی مختلف برای چند برابر کردن اندازه لاله گوش و لبهای خود استفاده می کردند.

در تحقیقات انجام شده مشخص گردید، افرادی که از دستگاه جس اکستندر استفاده کرده بودند، همگی بعد از طی دوره درمانی، افزایش محسوسی در سایز آ ل ت خود مشاهده نموده که این افزایش سایز آ ل ت بصورت دائمی و بدون باریک شدن قطر آ ل ت رخ داده بود. متوسط افزایش سایز آ ل ت در حالت ن ع و ظ در افراد مورد ارزیابی، بعد از یک دوره درمان ۳ تا ۴ ماهه (بدنبال استفاده روزانه ۱۲ ساعت)، ۸/۲ سانتی متر (۲۴%) بوده است. استفاده از دستگاه جس اکستندر در طی مدت درمان هیچ تأثیری بر ادرار کردن، قوای ج ن س ی و قدرت باروری افراد مورد مطالعه نداشته است. بر اساس نتایج بدست آمده، افزایش سایز آ ل ت تنها با کاربرد روزانه دستگاه حاصل شده و این تأثیر با میزان ساعات استفاده در طول روز، مرتبط می باشد.

قطعات مختلف دستگاه و نحوه سر هم بندی کردن دستگاه: دستگاه جس اکستندر شامل یک حلقه پلاستیکی پایه (۱) بوده که دارای یک فرورفتگی (۲) برای پیشابراه می باشد. این حلقه دور ریشه آ ل ت قرار گرفته و دو میله فلزی، به همراه دو پیچ که یکی در سمت راست (۳) و دیگری در سمت چپ (۴) آن قرار دارند، به آن متصل می شوند. درون هر میله، لوله ای است که در داخل آن یک فنر (۵) موجود می باشد. این دو میله در انتهای خود به یک جزءپلاستیکی نگهدارنده (۶) متصل شده، که دارای دو سوراخ در قسمت ناودان مانند خود بوده و از میان آنها نوار سیلیکونی عبور می کند.

 

 

روش پرداخت وجه: پرداخت درب منزل و یا واریز به حساب فروشنده

قیمت: 2,350,000 ریال

 

 

خرید اینترنتی

::  پیوست شده به موضوع : آرایشی و زیبایی پزشکی همه محصولات
توسط سید علیرضا حسینی در جمعه 11 شهریور 1390  ::  نظرات  ,