تبلیغات
. - لارجر باكس اكستندر مگنت دار
تبلیغات
ads
    مکان تبلیغات شما
دوستان
Friends
آرشیو
Archive
آمار سایت
stats
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
نظر سنجی
poll

لارجر باكس اكستندر مگنت دار

 

لارجر باكس اكستندر مگنت دارلارجر باكس اكستندر مگنت دار

 

با خودتان رو راست باشید و كمی فكر كنید : آیا تا بحال از كوچك بودن آلت مردانگی خود احساس حقارت كرده اید ؟ آیا تا بحال همسر شما به كوچك بودن آلت تناسلی شما اشاره كرده ، شما از بابت سخنان او سرخورده نشده اید ؟ آیا تا بحال به اماكن عمومی مانند استخر و یا كنار دریا ، بزرگی و بر جستگی آلت كسانی را كه از بیرون شرتك آنان نمایان است با خود مقایسه نكرده اید ؟ آیا میدانید آلت تناسلی بزرگ و در حد استاندارد ، نشانه قدرت و توانمندی شماست ؟ آیا تا بحال فكر كردید اگر آلت بزرگتری داشتید خودتان هم راضی تر بودید ؟ آیا میدانید اگر همسر شما از همبستر شدن با شما احساس رضایت نكند در آخر به سمت مردهای دیگر میرود؟ دستگاه لارجرباكس اكستندر مگنتدار از روی شلوار به هیچ وجه قابل رویت نیست و مخل زندگی اجتماعی افراد نمیباشد.

این وسیله متشكل از یك حلقه ی پلاستیكی است كه به دو میله ی دینامیكی متصل است. در بالای این دو میله یك حلقه پلاستیكی همراه با نوار سیلیكونی تعبیه شده است. نوار سیلیكونی گلانس آلت (كلاهك آلت) رادر قسمت خاص خودش نگه می دارد. این دستگاه بر اساس روش كشش به بدن كمك میكند تا بتواند بصورت طبیعی سایز آلت تناسلی را افزایش دهد . (این دستگاه همه سیستمهای موجود در عضو تناسلی را تقویت كرده از جمله : سیستم عصبی ، ماهیچه اسفنجی و...) به وسیله ی استفاده از این دستگاه و یكسری درمانهای تكمیلی توسط پزشك، قادر به بهبود مكانیزم نعـوظ و انزال خود خواهند بود. در پزشكی مدرن از این روش برای ایجاد بافت جدید در پیوند پوست ، افـزایش طول استخوان وایجاد پوست نو (دارای مو) برای پوشانـدن نواحی طاس و بی مو اسـتفــاده میشود. البته از قـدیـم از این روش استفاده می شد. مثلا" زنان بیرمانی برای درازكردن گردن خود از این متد استفاده می كردند.

تاثیر مگنت بر روی مایعات بدن و خون : مطالعات نشان داده اند كه تاثیرات تماس مغناطیسی با بدن بلافاصله باعث فعال شدن مقدار آهن موجود در خون می شود و در نتیجه جریان ضعیفی ایجاد می كند . این افزایش از نظر تعداد كانون های بلور سازی كه به وجود می آورند ، نسبت مستقیمی با قدرت میدان آهن ربایی دارند. روند یونیزاسیون ( یعنی جدا شدن اتم ها و ملكولها به ذرات باردار الكتریكی ) نیز سریعتر انجام می شود. این امر خطر انعقاد خون در رگها را كاهش می دهد و باعث جریان فی البداهه آسانتر خون در سرخ رگها و سیاه رگها می شود .جریان مغناطیسی ایجاد شده در خون منجر به افزایش گلبولهای فاسد غیر فعال خون شده و آنها را تقویت می كند. حركت هموگلوبین در رگهای خونی سریع می شود و رسوبات كلسیم و كلسترول خون به حداقل می رسد. خاصیت مغناطیسی ، تاثیر مشابهی بر همه مایعات دیگر بدن دارد. مگنتها به ترشح هورمون ها كمك می كند. گلبولهای سفید و سلول جدید می سازد و بافتها را دوباره جوان كرده و بر كدهای ژنتیكی نیز تاثیر می گذارد

 

 

روش پرداخت وجه: پرداخت درب منزل و یا واریز به حساب فروشنده

 

قیمت: 1,100,000 ریال

 

 

خرید اینترنتی

::  پیوست شده به موضوع : پزشکی همه محصولات
توسط سید علیرضا حسینی در جمعه 11 شهریور 1390  ::  نظرات  ,