تبلیغات
. - دستگاه کیگلkegel
تبلیغات
ads
    مکان تبلیغات شما
دوستان
Friends
آرشیو
Archive
آمار سایت
stats
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
نظر سنجی
poll

دستگاه کیگلkegel

 

دستگاه کیگلkegelدستگاه کیگلkegel

 

دستگاه کیگل : (Kegel Pro Rata ) دارای مجوز وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ایران شما ممکن است احساس کنید که میل زناشویی شما کم رنگ شده است. یا چیزهایی که قبلا برای شما لذت آور بوده اکنون ناراحت کننده به نظر می رسد .
شما درباره سلامت جنـ.ـسی خود مضطرب هستید . شما تنها نیستید ، بسیاری از زنان در نقاطی از زندگی خود دچار مشکلات جنـ.ـسی می شوند .
مشکلات زناشویی و یا بی میلی در برقراری ارتباط سالم زناشویی با همسر از مشکلات شایع میان زنان و مردان است که در طول زندگی ممکن است با آن مواجه شوند . با تخمین هایی حدود ۴ نفر از ۱۰ زن یکبار نگرانی جنـ.ـسی را حداقل تجربه کرده است .
در دایره پزشکی این عارضه به عنوان ناتوانی جنسی در زنان شناخته می شود . اگرچه مشکلات جنسی در ارتباط با ناتوانی در زنان چندین رویه دارد ، اما همه آنها قابل درمان است

خود را برای عمل زناشویی آماده کنید : ماهیچه‌های درگیر در فعالیت جنـ.ـسی برخلاف ماهیچه‌های بازوها و پاها طی روز به ندرت فعال هستند . با وجود این ، زوج‌ها با تقویت این ماهیچه ها می‌توانند از عمل نزدیکی لذت بیشتری ببرند . ورزش کیگل Kegel ماهیچه‌های مهبل را تقویت می‌کند و از این راه به زن کمک می‌کند فرمان این ماهیچه‌ها را به دست گیرد . در نتیجه ، مهبل طی عمل زناشویی به دور بافت تناسلی مرد حلقه می‌زند و زن آسان‌تر به اوج تحریک در زناشویی می‌رسد .

ورزش کیگل Kegel ماهیچه‌های مهبل را تقویت می‌کند و از این راه به زن کمک می‌کند فرمان این ماهیچه‌ها را به دست گیرد . در نتیجه ، مهبل طی عمل زناشویی به دور بافت تناسلی مرد حلقه می‌زند و زن آسان‌تر به اوج تحریک در زناشویی می‌رسد .
مزایای درمانی انجام تمرینات کیگل : تمرینات کیگلی بسیار آسان بوده و چنانچه متناوباٌ انجام پذیرند نتایج بسیار قابل توجهی را در بر خواهد داشت .
تمرینات کیگل ابتدا باید با تشخیص صحیح ماهیچه های لگنی توسط فرد آغاز گردد که معمولا باید همان ماهیچه هایی شناسایی و تقویت گردند که هنگام دفع ادرار از آنها استفاده می گردد . با به درون کشیدن این ماهیچه ها و نگاه داشتن آنها به مدت چند ثانیه نتایج دلخواه بعد از ۳ تا ۶ هفته حاصل خواهد گشت .

 

روش پرداخت وجه: پرداخت درب منزل و یا واریز به حساب فروشنده

قیمت: 860,000 ریال

 

 

خرید اینترنتی


 

 

::  پیوست شده به موضوع : پزشکی همه محصولات
توسط سید علیرضا حسینی در شنبه 12 شهریور 1390  ::  نظرات  ,